UniteOTS Forum

Opis forum


#1 2012-01-04 18:03:56

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-02
Posty: 16
Punktów :   

Wybory Na Tutora 2012!

Etap pierwszy, to pisanie swojego zgłoszenia niżej i wpisując tam:

Imię:
Wiek:
Nick(i) na UniteOTS
Średnia dzienna ilość godzin spędzanych na serwerze:
Aktywności i zajęcia nie związane z tibią:
Doświadczenie na podobnych stanowiskach:
Twoje dobre i złe strony:
Dlaczego Ty?
Zgłoszenia przyjmujemy do Czwartku, godziny 18:00

Offline

 

#2 2012-01-04 18:32:12

Graah

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-04
Posty: 1
Punktów :   

Re: Wybory Na Tutora 2012!

Imię:Krystian
Wiek:15
Nick(i) na UniteOTS;Graah
Średnia dzienna ilość godzin spędzanych na serwerze; Dziennie Spędzam Około 2-4 h. Czasami Więcej Lub Mniej.
Aktywności i zajęcia nie związane z tibią: Siatkówka,Piłka Nożna Oraz Lubię Czasami Pograć W Koszykówkę
Doświadczenie na podobnych stanowiskach:Doświadczenie Mam Nawet nawet ;d Było Dużo Godów ,Gm, S Tut, Czasami Tutek się zdarzył;)
Twoje dobre i złe strony:
Dobre; Pomocny,,Próbuje Rozwiązywać Konflikty Między Graczami,Chce Stworzyć Wspaniałą Atmosferę Na Otsie,
Złe;Leniwy;/
Dlaczego Ty?;Myślę że poradził bym sobie na Stanowisku Tutora, Pomagał Bym Graczom z Całych Sił Oraz Jestem Ogarniętym Człowiekiem. To Na Tyle;) Dziękuje; ]

Offline

 

#3 2012-01-05 15:25:55

Floow

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-05
Posty: 2
Punktów :   

Re: Wybory Na Tutora 2012!

Imię: Jakub
Wiek: 16
Nick(i) na UniteOTS: Floow
Średnia dzienna ilość godzin spędzanych na serwerze: Różnie nie często nie zależy to odemnie ale wieczorami zawsze znajdę tą godzinkę czy dwie
Aktywności i zajęcia nie związane z tibią: Gram w koszykówkę, ping-ponga, dużo jeżdże na rowerze, uczęszczam na siłownię. Poza tym lubie wypić , Interesuje się komputerami, web masteringiem, ots-ami itp.
Doświadczenie na podobnych stanowiskach: Doświadczenie mam spore, nikogo nie faworyzuję, jestem postronny, byłem wiele razy Administratorem, pomocnikiem. Nie tylko w tibii ale też w innych grach .
Twoje dobre i złe strony: Zacznijmy od tych dobrych tak na początek . Więc tak... Posiadam duże poczucie humoru, ogarniam ortografie, posiadam duży zasób słownictwa, nie jestem dzieckiem i oczywiście jestem dojrzały do takiej funkcji. No niestety teraz te złe strony... ;/ Od czasu do czasu coś mi odbija nie ze względu na gre czy na coś związanego z komputerem to w zyciu prywatnym nie raz miewam problemy, wiadomo ja też człowiek i mam nerwy, które czasem puszczają.
Dlaczego Ty?: Hmmm... Mam wiele pomysłów i troszeczkę mapuje więc mógłbym się na coś przydać. Znam się na takowej funkcji, oraz wszystkie komendy poprzez długi czas, w którym jestem związany z OTS'ami.

Peace for all.

Jakub                               

Offline

 

#4 2012-01-05 16:18:12

Saturos

Tutor

Zarejestrowany: 2012-01-05
Posty: 5
Punktów :   

Re: Wybory Na Tutora 2012!

Imie: Przemek
Wiek: 17 lat
Nick na serwerze: Saturos
Ilosc czasu spedzonych na otsie: Jak dotad duzo poniewaz serwer bardzo mi sie podoba

Zajecia nie zwiazane z tibia: siatkowka to moja pasja, ksiazki, plywanie i szaczy na odprezenie umyslu. Czysty umysl to podstawa do pracy nie tylko na serwerze jak i ogolnie w zyciu. Ciekawia mnie nie tylko gry ale takze budowa systemu c++. Zaczynam czytac o tym wspanialym systemie.

Doswiadczenie na podobnych stanowiskach: Wielkie doswiadczenie na pozycju Game Mastera. Znam wszystkie komendy i nie mam problemu z nimi.

Twoje dobre i zle cechy: Jestem cierpliwa osobowoscia ktora szuka sprawiedliwosci u obu stron a nie u jednej. Wiele osob uwaza to za dziwne ale wielu ucieka od takich pozycji ale ja uwielbiam pracowac w ekipie OTS: Nie z powodu wladzy ale z tego powodu jaki jest efektem. Duzo zadowolonych graczy ktorzy chetnie graja i polecaja serwer znajomym. Moja zla zaleta jest taka ze rzadko ale jestem uparty. Ale czesto znajduje rozwiazanie i to pomaga mi zwalczyc moja wade.

Dlaczego ja? Jak mowilem jestem cierpliwa osobowoscia ktora szuka osobowosci po obu stronach. Nie jestem stronniczy i nie trzymam do nikogo. Szukam sprawiedliwosci i chce aby na serwerze panowala mila atmosfer, no i najwazniejsze aby gracze byli zadowoleni.

Prosze o rozwazenie mojego podania
W powazaniem
Przemek

Offline

 

#5 2012-01-05 16:41:32

The Icon

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-05
Posty: 1
Punktów :   

Re: Wybory Na Tutora 2012!

Imię:Andrzej
Wiek:21
Nick(i) na UniteOTS: The Icon
Średnia dzienna ilość godzin spędzanych na serwerze:Jak dotąd dużo ponieważ serwer bardzo mi się podoba
Aktywności i zajęcia nie związane z tibią:siatkówka to moja pasja, pływanie i szansy na odprężenie umysłu. Czysty umysł to podstawa do pracy nie tylko na serwerze jak i ogólnie w życiu.
Doświadczenie na podobnych stanowiskach:Wielkie doswiadczenie na pozycji Game Mastera bylem na 10 lub więcej otsach Gm-em
Twoje dobre i złe strony:Podobne co do Saturos mam upodobania bo znamy sie od lat z nim i pomagamy sobie
Dlaczego Ty? Jestem chyba najstarszy na otsie i mam nie małe doświadczenie

Proszę o rozwiązanie mojego podania i pozytywne rozpatrzenie,

Pozdrawiam
Andrzej

Offline

 

#6 2012-01-05 18:20:45

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-02
Posty: 16
Punktów :   

Re: Wybory Na Tutora 2012!

Saturos
Graah
Floow
Zglosic sie do mnie w grze. Wybralem te 3 osoby z ktorej jedna jeszcze odpadnie.. I pozostanie 2 tutorow na stałe. Narazie sa oni na probe. Dziekuje i zapraszam do gry na eventy i konkursy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kajol.pun.pl www.bakugan-nevvestroja.pun.pl www.arystokracja.pun.pl www.lukasasuke.pun.pl www.konkursy.pun.pl